دسترسی سریع

فناوری اطلاعات دانشگاه کردستان

دانشگاه کردستان / فناوری اطلاعات
دعوت به همکاری دانشجویان دانشگاه کردستان جهت تشکیل تیم برنامه‌نویسی
رتبه وب‌سایت دانشگاه کردستان میان دانشگاه‌های خاورمیانه و جهان
امکان وقوع اختلال در شبکه اینترنت دانشگاه در بامداد دوشنبه 21 آبان ماه
برگزاری «کارگاه آموزشی رزمایش پدافند غیرعامل در امنیت فضای سایبری» امروز (دوشنبه 14 آبان) با حضور کارشناسان عرصه فناوری در تالار فردوسی دانشگاه کردستان
امکان وقوع اختلال در شبکه اینترنت دانشگاه در بامداد جمعه 9 آبان ماه
بروزرسانی VPN دانشگاه جهت اتصال به اینترنت
توسعه شبکه وایرلس دانشگاه
برگزاری جلسه مرکز فناوری اطلاعات با کارشناسان فناوری دانشکده ها
راه‌های پیشگیری از قربانی باج افزارها شدن
به‌روزرسانی نرم‌افزار تحت وب دفترچه تلفن دانشگاه

دعوت به همکاری دانشجویان دانشگاه کردستان جهت تشکیل تیم برنامه‌نویسی

مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه کردستان جهت تشکیل تیم برنامه‌نویسی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری (تحت عنوان‌های دوره کارآموزی و یا کار دانشجویی) می‌نماید.

شنبه 21 اردیبهشت 1398
بیشتر »

رتبه وب‌سایت دانشگاه کردستان میان دانشگاه‌های خاورمیانه و جهان

بر اساس آخرین گزارش سایت «وبومتریکس» Webometrics در ژانویه 2019 وب‌سایت دانشگاه کردستان در میان 1438 دانشگاه مانیتور شده در خاورمیانه توسط این وب‌سایت، در رتبه 168 قرار دارد.

یکشنبه 14 بهمن 1397
بیشتر »

امکان وقوع اختلال در شبکه اینترنت دانشگاه در بامداد دوشنبه 21 آبان ماه

به دلیل انجام تغییرات در شبکه زیرساخت، امکان وقوع اختلالاتی در اینترنت دانشگاه به صورت موقت وجود دارد.

یکشنبه 20 آبان 1397
بیشتر »

برگزاری «کارگاه آموزشی رزمایش پدافند غیرعامل در امنیت فضای سایبری» امروز (دوشنبه 14 آبان) با حضور کارشناسان عرصه فناوری در تالار فردوسی دانشگاه کردستان

«کارگاه آموزشی رزمایش پدافند غیرعامل در امنیت فضای سایبری» امروز (دوشنبه 14 آبان) با حضور کارشناسان عرصه فناوری در تالار فردوسی دانشگاه کردستان برگزار شد.

دوشنبه 14 آبان 1397
بیشتر »

امکان وقوع اختلال در شبکه اینترنت دانشگاه در بامداد جمعه 9 آبان ماه

به دلیل انجام تغییرات در شبکه اینترنت دانشگاه، امکان وقوع اختلالاتی به صورت موقت وجود دارد.

چهارشنبه 9 آبان 1397
بیشتر »

بروزرسانی VPN دانشگاه جهت اتصال به اینترنت

به دلیل اعمال تغییرات در شبکه دانشگاه کانکشن VPN جهت اتصال به اینترنت بروزرسانی شد.

شنبه 28 مهر 1397
بیشتر »

توسعه شبکه وایرلس دانشگاه

با توجه به توسعه شبکه وایرلس دانشگاه امکان بروز اختلال در دسترسی به اینترنت به صورت موقت وجود دارد.

شنبه 26 اسفند 1396
بیشتر »

برگزاری جلسه مرکز فناوری اطلاعات با کارشناسان فناوری دانشکده ها

جلسه مرکز فناوری اطلاعات با کارشناسان فناوری دانشکده ها در سالن جلسات دانشکده علوم برگزار شد.

سه‌شنبه 25 مهر 1396
بیشتر »

راه‌های پیشگیری از قربانی باج افزارها شدن

راه‌های پیشگیری از قربانی باج افزارها شدن را حتما مطالعه فرمایید.

یکشنبه 11 تیر 1396
بیشتر »

به‌روزرسانی نرم‌افزار تحت وب دفترچه تلفن دانشگاه

نرم‌افزار تحت وب دفترچه تلفن دانشگاه به روزرسانی شد.

یکشنبه 11 تیر 1396
بیشتر »
حشمت اله سعیدی
حشمت اله سعیدی مدیر فناوری اطلاعات
mit [at] uok.ac.ir 087-33624010 (2328)
دانشکده علوم انسانی- واحد فناوری اطلاعات دانشگاه
تماس با ما

احتراماً بدینوسیله به اطلاع همکاران ارجمند می‌رساند با توجه به اینکه در اغلب موارد ممکن است نتوانیم به تماس تلفنی شما عزیزان پاسخ بدهیم، لذا به منظور پاسخگویی به درخواست‌های شما عزیزان ایمیل‌های ذیل در نظر گرفته شده است و تلاش می‌کنیم در اسرع وقت درخواست شما سروران را پاسخ دهیم.

لازم به ذکر است اساتید، کارشناسان و دانشجویان دانشکده‌ها کلیه درخواست‌های خود را به کارشناس مسئول دانشکده مربوطه ارسال نمایند.

یادآوری مهم: رفع مشکلات سیستم‌های شخصی نظیر لپ‌تاپ، گوشی و غیره جزء وظایف کارشناسان دانشگاه نمی‌باشد.

لطفاً درخواست‌های خود را فقط از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید.

ردیف عنوان سرویس کارشناس/مدیر تلفن تماس آدرس الکترونیکی
1 اتوماسیون اداری (به استثناء دانشکده‌ها) شیرین شریعتی 5033

Automation@uok.ac.ir

Paperless@uok.ac.ir

2 اکانت اینترنت (به استثناء دانشکده‌ها) ارسلان ناصری 2314

IBSng@uok.ac.ir

VPN@uok.ac.ir

Internet@uok.ac.ir

3 ایمیل (ایمیل سرور) رضا بهزادپور
2314

Email@uok.ac.ir

Admin@uok.ac.ir

4 آنتی ویروس
حمید هرس‌مالی 2210

Antivirus@uok.ac.ir

5 شبکه وایرلس (پیمانکار) ارسلان ناصری 2314

Wifi@uok.ac.ir

6
خدمات عمومی کامپیوتری (پیمانکار)
 
زانیار امین‌پور
 
 
سامان عبدخدا

09183790715

 
2611

ITService@uok.ac.ir

Hardware@uok.ac.ir

7 شرکت خدمات ماشین‌های اداری (پیمانکار) فواد بهرامی 09187735011

Printer@uok.ac.ir

8 کارشناس مسئول دانشکده منابع طبیعی کاوه وارانی 4390  
9 گلستان (سیستم خدمات آموزشی) نسترن گدازگر
 داخلی:3259
33660070 

Golestan@uok.ac.ir

Reg@uok.ac.ir

10 پورتال دانشگاه کیوان قادری 2314

Portal@uok.ac.ir

WebMaster@uok.ac.ir

11 وبسایت شخصی اساتید (هاستینگ) -

2314

Host@uok.ac.ir

12 پایگا‌ه مقالات علمی شعیب محمودی 5038

Article@uok.ac.ir

13 کارشناس مسئول دانشکده علوم پایه بهاره نوری 2453

ITSci@uok.ac.ir

14 کارشناس دانشکده علوم انسانی سامان عبدخدا 2611

ITHum@uok.ac.ir

15 کارشناس دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی حمید هرس مالی   2210

ITLit@uok.ac.ir

16 کارشناس مسئول دانشکده مهندسی هیرو یزدان‌پناه 087-33667305

ITEng@uok.ac.ir

17 کارشناس دانشکده هنر و معماری حمید عبداللهی و عرفان رحیمی 4373

ITArt@uok.ac.ir

18 کارشناس مسئول دانشکده کشاورزی علی آزدیخواه 3318

ITAgri@uok.ac.ir

19 مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه حشمت‌اله سعیدی 2328

CIO@uok.ac.ir

IT@uok.ac.ir

نظرسنجی در مورد شارژ اینترنت دانشجویان
فرم نظرسنجی روش شارژ اینترنت دانشجویان


[مشاهده نتایج]