دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
رئیس مرکز زبان دانشگاه کردستان خبر داد: ثبت نام 220 زبان آموز در مرکز زبان دانشگاه کردستان
دوشنبه، 29 مهر 1398
رئیس مرکز زبان دانشگاه کردستان خبر داد: ثبت نام 220 زبان آموز در مرکز زبان دانشگاه کردستان
رئیس مرکز زبان دانشگاه کردستان گفت: از زمان آغاز به کار این مرکز در تابستان 98 بیش از 85 نفر در ترم تابستان ثبت نام کردند و در پاییز سال جاری نیز بیش از 220 زبان‌آموز رسیده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، احمدنژاد در جلسه شورای دانشگاه، با ارائه گزارش عملکرد مرکز زبان دانشگاه کردستان، اظهار داشت: مرکز زبان دانشگاه در حدود 4 ماه است که آغاز به کار کرده است.
به گفته وی: از زمان آغاز به کار این مرکز در تابستان 98 بیش از 85 نفر در ترم تابستان ثبت نام کردند و در پاییز سال جاری نیز بیش از 220 زبان‌آموز رسیده است. 
احمدنژاد به تعداد دوره های ارائه شده در این مرکز اشاره و تصریح کرد: این مرکز دوره هایی از جمله انگلیسی، فرانسه، آلمانی را ارائه میدهد و در هفته آینده نیز دوره‌های عربی را آغاز میکنیم. 
رئیس مرکز زبان دانشگاه افزود: دوره های IELTS، MSRT،MHLT و دوره های آموزش زبان برای افرادی که سطح زبانشان متوسط است و نیازمند تقویت مهارتهای خود هستند و در آینده نیز امیدواریم بتوانیم نماینده بین المللی برای مراکز معتبر علمی باشیم و خودمان نیز دوره های تربیت مدرس و آزمون ها را برگزار کنیم. 
وی عنوان کرد: این مرکز در حال حاضر زیر مجموعه مراکز آزاد و الکترونیک بوده و میتواند منبع درآمدی برای دانشگاه باشد.
وی با اشاره به درآمدزایی این مرکز برای دانشگاه، اذعان کرد: تا کنون سه هیأت علمی دانشگاه و 15 مدرس مدعو با مرکز همکاری میکنند و در زمینه آموزش زبان جزو اساتید برتر در حوزه خود هستند. 
رئیس مرکز زبان دانشگاه کردستان عنوان کرد: در صورت فراهم کردن امکانات و تجهیزات لازم امیدواریم تا 2 سال آینده، تعداد زبان آموزان این مرکز به یک هزار نفر برسد. 
وی گفت: گسترش و توسعه مرکز زبان بی شک مزیتهای بسیاری از جمله عدم رفت و آمد دانشجویان به بیرون از دانشگاه و حذف مشکلات خوابگاه برای دانشجویان خوابگاهی و کاهش هزینه ها را خواهد داشت.
احمدنژاد در ادامه بیان داشت: خوشبختانه دانشگاه نظر مساعدی برای تخصیص ساختمان و تجهیزات به این مرکز را داده اند و امیدواریم در آینده پیشرفت چشمگیرتری داشته باشیم. 
وی با اشاره به برنامه های این مرکز برای آینده، عنوان کرد: افزایش تعداد زبان آموز، راه اندازی دوره های تربیت مدرس، آزمونهای معتبر، ترجمه ویراستاری مقالات و در آینده نیز به صورت انلاین خدمات ترجمه دانشجویان و اساتید را انجام دهیم. 
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه کردستان
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار