دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
‏‎نخستین جلسه شورای استانی شبکه ملی جامعه و دانشگاه برگزار شد
سه‌شنبه، 12 آذر 1398
‏‎نخستین جلسه شورای استانی شبکه ملی جامعه و دانشگاه برگزار شد
‏‎نخستین جلسه شورای استانی شبکه ملی جامعه ‎و دانشگاه با حضور رئیس شورا، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، رئیس سازمان برنامه و بودجه، نمایندگان تشکل های مردمی، اصناف و بخش خصوصی و دبیر شورا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، نخستین جلسه شورای استانی شبکه ملی جامعه ‎و دانشگاه با حضور رئیس شورا، دکتر صادقی و سایر اعضای شورا آقای خوش اقبال معاون سیاسی و امنیتی استاندار، جعفری مدیر کل سیاسی استانداری، دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان برنامه و بودجه، پرویز رعدی و  عبدالرحمن علوی نمایندگان تشکل های مردمی، اصناف و بخش خصوصی و دبیر شورا  دکتر امیر رشیدی برگزار شد. 

‏‎در این جلسه رئیس شورا  دکتر رحمت صادقی ضمن خوش آمد گویی به اعضای  شورا بر اهمیت ارتباط جامعه و دانشگاه تاکید کردند. 

‏‎رئیس دانشگاه کردستان، همکاری تشکلهای بخش خصوصی، فعالین اقتصادی و اصناف، نمایندگان دستگاههای اجرایی و جامعه دانشگاهی را در فرایند سیاستگذاری و برنامه ریزی در سطوح استانی، منطقه ای و ملی برای توسعه پایدار استان بسیار ضروری دانستند.
 
‏‎در ادامه جلسه دبیر شورا بر ضرورت شکل گیری شبکه ملی جامعه و دانشگاه، اهداف و ارکان شبکه توضیحات لازم را ارائه نمود. 
وی ‎همچنین گزارشی از اقدامات  انجام گرفته در رابطه با تشکیل کارگروهها و کمیته های تخصصی به استحضار حاضرین در جلسه رساند. 

‏‎ خوش اقبال  نیز با ابراز خرسندی  خود را از تشکیل شبکه ملی جامعه و دانشگاه اعلام کرد و تاکید کرد که نتایج همکاری بخشهای مختلف جامعه و دانشگاه برای بهبود توسعه استان مفید خواهد بود. 
‏‎همچنین هر یک از اعضای شورا ضمن ارائه دیدگاههای خود پیشنهادهایی  را برای بهبود ساختار و تکمیل اعضای کمیته های تخصصی، تعریف و بیان مسائل  و ارایه راهکارهای علمی و چاره جویی برای رفع چالش های اساسی استان ابراز نمودند.
 
منبع: روابط عمومی دانشگاه کردستان
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار