دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
برگزاری نخستین وبینار مشترک دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان و دانشکده کشاورزی دانشگاه سلیمانیه
یکشنبه، 18 آبان 1399
برگزاری نخستین وبینار مشترک دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان و دانشکده کشاورزی دانشگاه سلیمانیه
پیرو نشست کارگروه مشترک دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان و دانشکده کشاورزی دانشگاه سلیمانیه، وبینار مشترک بین دو دانشکده در تاریخ 5 نوامبر برابر با 15 آبان ماه رأس ساعت 15 به وقت اربیل و ساعت 15:30 به وقت تهران به صورت مجازی در پلتفرم Microsoft Times برگزار شد.

در این وبینار  پنج نفر از اعضای هیات علمی هر دو دانشکده به مدت یک ساعت به ایراد سخنرانی پرداختند. از دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان نمایندگانی از گروه های آموزشی شیلات، جنگلداری و  مرتع و آبخیزداری و از طرف دانشکده کشاورزی دانشگاه سلیمانیه دو نماینده از گروه منابع طبیعی، به ارائه سخنرانی در زمینههای تحقیقاتی و دستاوردهای پژوهشی گروههای مربوطه طی چند سال اخیر پرداختند. هدف از برگزاری این وبینار تعیین زمینههای پژوهشی مشترک برای انجام همکاری های علمی و آموزشی دو طرف بود. در پایان وبینار بر اهمیت ارتباط و لزوم همکاری بین دو دانشکده در پروژ­های تحقیقاتی، کنفرانس و سمینارها، انجام پایان نامه­های مشترک تأکید شد. 

   
 

در این وبینار  که حدود یک ساعت و نیم طول کشید، بیش از 80 نفر از اعضای هیأت علمی، دانشجویان و پژوهشگران از دو طرف مشارکت داشتند. 

 
منبع: دانشکده منابع طبیعی
 
برچسب‌ها:

ویژه

مدیریت امور بین‌الملل

 
پورتال اخبار