دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
ثبت اطلاعات کاربران ایمیل دانشگاه کردستان
شنبه، 2 اسفند 1399
ثبت اطلاعات کاربران ایمیل دانشگاه کردستان
با هدف ارتقاء و بهبود خدمات ایمیل و نیز سامان‌دهی و استفاده بهینه همکاران از سامانه جدید ایمیل دانشگاه، ثبت اطلاعات کاربران ایمیل ضروری است.

به استحضار می رساند مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه در راستای ارتقاء و بهبود خدمات ایمیل و نیز سامان‌دهی و استفاده بهینه همکاران از سامانه جدید ایمیل دانشگاه در نظر دارد:

الف: گروه‌بندی دقیقی از کاربران شامل اعضاء هیأت‌علمی، کارکنان، پژوهشگران پسادکتری، مدرسان حق التدریس، دانشجویان (دکتری، کارشناسی‌ارشد، کارشناسی و فارغ‌الحصیلان) و همچنین مراکز اداری، آموزشی، دانشجویی و پژوهشی داشته باشد و خدمات ایمیل را متناسب با هر گروه تعریف و فعال نماید و در صورت لزوم سفارشی‌سازی نماید.

ب: پایگاه دقیقی از کاربران (به خصوص دانشجویان) داشته باشد تا بتواند پشتیبانی بهتری از آن‌ها داشته باشد و حسب تغییر وضعیت کاربر، نسبت به اصلاح نوع سرویس ایمیل اقدام شود.

متأسفانه در پایگاه داده فعلی این مرکز، اطلاعات دقیق و قابل اتکایی از کاربرانی که از این مرکز خدمات ایمیل دریافت می کنند وجود ندارد و اطلاعات کنونی نمی‌تواند مبنای برنامه‌ریزی و سفارشی‌سازی خدمات باشد. بر همین اساس، درخواست می‌شود فرم زیر را متناسب با نوع کاربری خود تکمیل نمایید تا در سامانه جدید ایمیل سرور دانشگاه بتوانیم خدمات شایسته‌تری به شما بزرگواران ارائه دهیم.

مهلت پر کردن فرم تا 15 اسفند 99 می­باشد. شایان ذکر است بهره‌­مندی از سامانه جدید ایمیل، مستلزم پر کردن فرم زیر است.

لینک فرم: 

 
منبع: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه کردستان
 
پورتال اخبار